Nikdo vás tu vítat nebude...

Poštoblbost UPGRADED...

 

 replica uhren

...aneb emailem ku včasnějšímu donášení !!!

Již mnohokráte jsem byl počastován ve svém životě genialitou mnichů a jeptišek Řádu Velkého Pošta, kteréhožto obětiště jsouť rozšířena po Kocourkově jako boláky na těle neštovičníka nebohého...proto jsem na služby tohoto spolku idiotů prakticky rezignovati ráčil.

Leč dne současného jakýsi zešílevší nebožák - asi z horka - se rozhodl doručiti mně cosi objemnějšího skrzevá tento spolek šílenců. Vzhledem k tomu, že se právě stěhuje hlavní stan našeho klanu rozhodl jsem se - motivován bombardováním  SMSkami a emailusy od služebníků Řádu - že tedy počkám a uhlídám, zda donesení paklu "Do Ruky" fungovati na adrese nové bude medle.

Celý den jsme tak dleli s žínkou mou na střídačku v brlohu našem novém, spolu s otroky cosi zde hle montujícími a čekali s napětím, kdy se sluha skrze krabičku magickou kecafonskou ohlásí a my s jásáním pro pakl vyrazíme...

Otevřel jsem před chvílí mailus svůj a tam se skvěla zpráva komtura Řádu - cituji :

---------- Původní zpráva ----------

Od: Řád Velkého Pošta, Komu: já

Předmět: Informace o Vaší zásilce

English version follows

Ó nehodný pse, 

dnes jsme učinili pokus o doručení paklu Balík Do ruky, leč Doručovací hokus-pokus na adrese Hruucoonova 666, Prasopolis 999 nebyl úspěšný.

Do sluje amtu našeho příslušného se dostavte oblečen/neoblečen, hladov/syt, pěšky/na velocipédu, kdy, to sami nevíme.

----------------------------------

Uklidněn, že všechno v Kocourkově jest jak má být jsem usedl, vzal pergamen a pero virtuální a odepsal zdvořile toto :

Ó všividoucí služebníci Řádu,

byť jsme se ráčili vynacházeti v brlohu našem dle Vašich instrukcí, nebyl nám pakl doručen. Asi jste se opět v kouzelném řádovém samohybu nacházeli v jiné dimenzi, jako vždy. Do Vaší sluje se dostavím tedy dle instrukcí a pakl převezmu, bude-li shledáno, že si ho zasloužím převzíti.

Taktéž buďte ujištěni, Ó Nebehlední, že se omlouvám za Vaše vyrušování hloupým odesílatelem, s tímto rozhodně nesouhlasím a já bych si Vás nedovolil nikterak vyrušovati z Vašeho záslužného meditování nad směřováním Všehomíra.

S přáním brzkého převibrování o level vejš (privatizace)

Pan Hruucoon


                                                            VIVAT RUPRECHT !!!

 

Literatura :

1) Poštoblbka

2) Velepoštoblbci

3) Poštoblbost

 

 

Komentáře

Komentovat tento článek