Nikdo vás tu vítat nebude...

Poštoblbost UPGRADED...

 

...aneb emailem ku včasnějšímu donášení !!!

Již mnohokráte jsem byl počastován ve svém životě genialitou mnichů a jeptišek Řádu Velkého Pošta, kteréhožto obětiště jsouť rozšířena po Kocourkově jako boláky na těle neštovičníka nebohého...proto jsem na služby tohoto spolku idiotů prakticky rezignovati ráčil.

Leč dne současného jakýsi zešílevší nebožák - asi z horka - se rozhodl doručiti mně cosi objemnějšího skrzevá tento spolek šílenců. Vzhledem k tomu, že se právě stěhuje hlavní stan našeho klanu rozhodl jsem se - motivován bombardováním  SMSkami a emailusy od služebníků Řádu - že tedy počkám a uhlídám, zda donesení paklu "Do Ruky" fungovati na adrese nové bude medle.

Celý den jsme tak dleli s žínkou mou na střídačku v brlohu našem novém, spolu s otroky cosi zde hle montujícími a čekali s napětím, kdy se sluha skrze krabičku magickou kecafonskou ohlásí a my s jásáním pro pakl vyrazíme...

Otevřel jsem před chvílí mailus svůj a tam se skvěla zpráva komtura Řádu - cituji :

---------- Původní zpráva ----------

Od: Řád Velkého Pošta, Komu: já

Předmět: Informace o Vaší zásilce

English version follows

Ó nehodný pse, 

dnes jsme učinili pokus o doručení paklu Balík Do ruky, leč Doručovací hokus-pokus na adrese Hruucoonova 666, Prasopolis 999 nebyl úspěšný.

Do sluje amtu našeho příslušného se dostavte oblečen/neoblečen, hladov/syt, pěšky/na velocipédu, kdy, to sami nevíme.

 

----------------------------------

Uklidněn, že všechno v Kocourkově jest jak má být jsem usedl, vzal pergamen a pero virtuální a odepsal zdvořile toto :

Ó všividoucí služebníci Řádu,

byť jsme se ráčili vynacházeti v brlohu našem dle Vašich instrukcí, nebyl nám pakl doručen. Asi jste se opět v kouzelném řádovém samohybu nacházeli v jiné dimenzi, jako vždy. Do Vaší sluje se dostavím tedy dle instrukcí a pakl převezmu, bude-li shledáno, že si ho zasloužím převzíti.

Taktéž buďte ujištěni, Ó Nebehlední, že se omlouvám za Vaše vyrušování hloupým odesílatelem, s tímto rozhodně nesouhlasím a já bych si Vás nedovolil nikterak vyrušovati z Vašeho záslužného meditování nad směřováním Všehomíra.

S přáním brzkého převibrování o level vejš (privatizace)

Pan Hruucoon


                                                            VIVAT RUPRECHT !!!

 

Literatura :

1) Poštoblbka

2) Velepoštoblbci

3) Poštoblbost

 

 

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.