Nikdo vás tu vítat nebude...

Brid

 ...aneb Long Live The Warriors !!! 

Brid byl německej boxer - a byl to Pan Pes, a hlavně člen naší rodiny...

Nikdy za celej svůj život (bohužel moc krátkej, jak už tyhle pitomý prasopsí rasy mívaj) neprojevil strach a za náma by skočil i do Pekla. Zbožňoval Paničku, miloval a hlídal holky a povídal si vočima a duší po večerech s Páníčkem.

Taky nikdy nepochopil, že se doma nechčije - holt se asi občas zapomněl. Dodnes vedeme s Pipinou vášnivý spory, esli to bylo vrozený, nebo důsledek mnoha operací v jeho ranným mládí, kdy jsme ho dokázali vyrvat panu Smrtkovi z jeho vodítka s kosou.

Každopádně z hlediska Věčnosti je to stejně jedno. Jednou za čas prostě byla doma louže a pilně se to snažil (neúspěšně) na sklonku svýho bohatýrskýho života naučit i mladíka Buddyho - nezapomenutelnej pohled a vzpomínka je třeba jak...no o mrtvých jen dobře, modří už vědí ;-)

Vždycky a za každou cenu se snažil ohlídat členy svý smečky, hlavně děti. Malých psů si nevšímal, s velkýma se buď kamarádil, nebo čestně potýkal. Čubičkám se dvořil a uměl se krásně smát z tý svý svraštělý tmavý držky - byla to zkrátka věrná, čistá duše bez falše s obrovským srdcem a moje první psí láska, která na mě čeká kdesi za Duhovým mostem, až i já se jednou vydám Kamsi za dědou a tátou...

Inu tak. 

 

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.