Nikdo vás tu vítat nebude...

Demokracie, nebo demokratůra ??

...aneb pod modrooranžovofialovorudými prapory vesele dál v prdel...čili dočkáme se my čehůni už konečně tý demokratůry* ???

Pan hruucoon, takto na politiku zhusta seroucí dočasnej** obyvatel Karlína, byl dehonestován svým ultrapravičáckým kamarádem - jenž ultrapravicovost vyznává skrze volbu pravicový strany, která nynčko provádí reálnou bolševicko-kradařskou politiku - za svou neúčast v senátních volbách 2012. Zamyslel se tedy nebohý pan hruucoon po mocný hádce nad tím, zda je svazák on, či jeho ultrapravicový companiero. A zjistil, že svazákem není, když se nehodlá účastnit demokratůry - demokracie že by se účastnil rád.

A co že to je ta bájná DEMOKRACIE, kterou v tschechische bundesrepublik tak vzýváme??

Vyzdrojováním zdrojů bylo pracovníky HRANVYPRD zjištěno, že ona "Demokracie" vznikla v otrokářských Athénách, kdy se o některých věcích (hlavně o vypovězení potenciálních diktátorů :-) ) hlasovalo. Hlasovat samozřejmě nemohli všichni, rozhodně ne o všem a ani pokud vím se nepěstovaly dotace a multikulti - dovedete si třeba představit, jak multikulti helénové s Kocábem, Rompuyem a Fischerem v čele nakopávají prdel Peršanům u Marathonu, u Platají, v Thermopylách?? Název "Demokracie" že povstal pak jako složenina z řeckých slov demos (lid) a kratein (vládnout)

V naší tzv. moderní době se z toho tedy stala "vláda lidu" - teorie pak praví, že totok bájný rituál se provádí tak, že jednou za čas se lidi té které země MOHOU SEJÍT a svobodně zhodnotit volbou, jak před časem jimi volení SPRÁVCI ZEMĚ (nikoliv jejich PÁNI, či MAJITELÉ země) svěřené služby spojené se správou země za své voliče vykonávali a pak je za odměnu replica horloges kopen mohou potvrdit na další období. Nebo je taky za šméčka, nechopnost plnit sliby a idiocii nakopou do prdele a vymění za ty, co těm idiotům po dobu idiotský vlády SVOBODNĚ OPONOVALI NÁZORY A PROGRAMEM, podle kterýchžto to CHTĚJÍ, UMĚJÍ a BUDOU dělat lépěji a radostněji ku prospěchu nás všech - čili demokracie MÁ BÝT BEZBŘEHÁ v rámci svobodné výměny NÁZORŮ, ale i toho, že k čemu se voličům zavážu, to musím splnit - jinak jsem nečestná špína.

Ve skutečnosti jsme v Čehůnstánu dospěli do stavu "DEMOKRATŮRY (taky módně KMOTROKRACIE)", kdy de facto nevládne většina zvolená lidmi ve volbách a nelze ji za její práci hodnotit, protože za

1) Společnost je příliš názorově pestrá (a je to tak většinou dobře) a v našem pěkném, eurostřediskovým poměrným systému prostě VÍTĚZ VOLEB nedá dohromady jednobarevnou vládu, ergo se může po čtyřech letech průserů a sraček kdy s ostatníma členama Calverovo bandy (tzv. vláda) udělal prd (krom okrádání vesničanů a plnění vlastního bachoru) vymlouvat, že von nic, protože CHUDÁK MALÁ MUSEL VLÁDNOUT dohromady s dalšíma - ergo se naplňuje jinej program, než za jakej byli zvoleni. To umožňuje kreaturám s minimální voličskou základnou jako ing. Chemik z Bechyně a spol. vládnout, dělat šméčka, krejt je a vůbec chovat se jako PÁNI, ne jako SPRÁVCI ZEMĚ, který si za to platíme z daní. Přesně tihle zmrdi se bojí jako čert kříže situace, kdy po volbách vítěz voleb bere vše - a musí po volbách sestavit funkční vládu a prosadit program, za kterej byl zvolenej. Místo toho u nás platí, že

2) Po delší době výkonu demokratůry místo demokracie lidi replicas de relojes españa v česku podlehli pravdoláskonáladě (nenávist k demokracii+elitářství); tedy že je to v prdeli a jedou místo voleb radši na chatu - protože VIDÍ že si s nima vždycky bratrstvo kočičí pracky (jedno pod jakou fanglí) vytře prdel a vpodstatě tak akceptují ZASE rozdělení společnosti na pány a kmány...a panu hruucoonovi se proto nechce šlápnout do kravince (senátor bolševik), nebo do koňskýho kobližku (senátorka modrá soudružka); ergo není svazák.

Čili teď už nám zbývá jenom návrat od demokratůry k demokracii, která by se měla asi IMHO co nejvíc blížit výše popsanýmu ideálu. Prvním krokem by mělo být jít vyměnit ten xindl z českýho politickýho šapitó, kterej si bůhvíproč myslí, že jsme tady pro ně jako stádo ovcí, který můžou odrbávat a drze se jim smát do xichtu.. samozřejmě bez burácení Aurory v pozadí.

 

VIVAT RUPRECHT !!!

 

 

*   Snad mi pan Karel Kryl (toho času ve Walhalle) odpustí...

** Pomalu se z něj stává hlavní město Paňdžábu...

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.