Nikdo vás tu vítat nebude...

Demokracie, nebo demokratůra ??

...aneb pod modrooranžovofialovorudými prapory vesele dál v prdel...čili dočkáme se my čehůni už konečně tý demokratůry* ???

Pan hruucoon, takto na politiku zhusta seroucí dočasnej** obyvatel Karlína, byl dehonestován svým ultrapravičáckým kamarádem - jenž ultrapravicovost vyznává skrze volbu pravicový strany, která nynčko provádí reálnou bolševicko-kradařskou politiku - za svou neúčast v senátních volbách 2012. Zamyslel se tedy nebohý pan hruucoon po mocný hádce nad tím, zda je svazák on, či jeho ultrapravicový companiero. A zjistil, že svazákem není, když se nehodlá účastnit demokratůry - demokracie že by se účastnil rád.

A co že to je ta bájná DEMOKRACIE, kterou v tschechische bundesrepublik tak vzýváme??

Vyzdrojováním zdrojů bylo pracovníky HRANVYPRD zjištěno, že ona "Demokracie" vznikla v otrokářských Athénách, kdy se o některých věcích (hlavně o vypovězení potenciálních diktátorů :-) ) hlasovalo. Hlasovat samozřejmě nemohli všichni, rozhodně ne o všem a ani pokud vím se nepěstovaly dotace a multikulti - dovedete si třeba představit, jak multikulti helénové s Kocábem, Rompuyem a Fischerem v čele nakopávají prdel Peršanům u Marathonu, u Platají, v Thermopylách?? Název "Demokracie" že povstal pak jako složenina z řeckých slov demos (lid) a kratein (vládnout)

V naší tzv. moderní době se z toho tedy stala "vláda lidu" - teorie pak praví, že totok bájný rituál se provádí tak, že jednou za čas se lidi té které země MOHOU SEJÍT a svobodně zhodnotit volbou, jak před časem jimi volení SPRÁVCI ZEMĚ (nikoliv jejich PÁNI, či MAJITELÉ země) svěřené služby spojené se správou země za své voliče vykonávali a pak je za odměnu mohou potvrdit na další období. Nebo je taky za šméčka, nechopnost plnit sliby a idiocii nakopou do prdele a vymění za ty, co těm idiotům po dobu idiotský vlády SVOBODNĚ OPONOVALI NÁZORY A PROGRAMEM, podle kterýchžto to CHTĚJÍ, UMĚJÍ a BUDOU dělat lépěji a radostněji ku prospěchu nás všech - čili demokracie MÁ BÝT BEZBŘEHÁ v rámci svobodné výměny NÁZORŮ, ale i toho, že k čemu se voličům zavážu, to musím splnit - jinak jsem nečestná špína. replica watches

Ve skutečnosti jsme v Čehůnstánu dospěli do stavu "DEMOKRATŮRY (taky módně KMOTROKRACIE)", kdy de facto nevládne většina zvolená lidmi ve volbách a nelze ji za její práci hodnotit, protože za

1) Společnost je příliš názorově pestrá (a je to tak většinou dobře) a v našem pěkném, eurostřediskovým poměrným systému prostě VÍTĚZ VOLEB nedá dohromady jednobarevnou vládu, ergo se může po čtyřech letech průserů a sraček kdy s ostatníma členama Calverovo bandy (tzv. vláda) udělal prd (krom okrádání vesničanů a plnění vlastního bachoru) vymlouvat, že von nic, protože CHUDÁK MALÁ MUSEL VLÁDNOUT dohromady s dalšíma - ergo se naplňuje jinej program, než za jakej byli zvoleni. To umožňuje kreaturám s minimální voličskou základnou jako ing. Chemik z Bechyně a spol. vládnout, dělat šméčka, krejt je a vůbec chovat se jako PÁNI, ne jako SPRÁVCI ZEMĚ, který si za to platíme z daní. Přesně tihle zmrdi se bojí jako čert kříže situace, kdy po volbách vítěz voleb bere vše - a musí po volbách sestavit funkční vládu a prosadit program, za kterej byl zvolenej. Místo toho u nás platí, že

2) Po delší době výkonu demokratůry místo demokracie lidi v česku podlehli pravdoláskonáladě (nenávist k demokracii+elitářství); tedy že je to v prdeli a jedou místo voleb radši na chatu - protože VIDÍ že si s nima vždycky bratrstvo kočičí pracky (jedno pod jakou fanglí) vytře prdel a vpodstatě tak akceptují ZASE rozdělení společnosti na pány a kmány...a panu hruucoonovi se proto nechce šlápnout do kravince (senátor bolševik), nebo do koňskýho kobližku (senátorka modrá soudružka); ergo není svazák.

Čili teď už nám zbývá jenom návrat od demokratůry k demokracii, která by se měla asi IMHO co nejvíc blížit výše popsanýmu ideálu. Prvním krokem by mělo být jít vyměnit ten xindl z českýho politickýho šapitó, kterej si bůhvíproč myslí, že jsme tady pro ně jako stádo ovcí, který můžou odrbávat a drze se jim smát do xichtu.. samozřejmě bez burácení Aurory v pozadí.

 

VIVAT RUPRECHT !!!

 

 

*   Snad mi pan Karel Kryl (toho času ve Walhalle) odpustí...

** Pomalu se z něj stává hlavní město Paňdžábu...

Komentáře

Komentovat tento článek