Nikdo vás tu vítat nebude...

O Kurníku aneb Není kvokání jako kvokání

Jsem hrdým manažerem kurníku, občas je to bordel na kolečkách.

Protože je člověku samotnému občas smutno (zvlášť když má plnej dřez nádobí, nevypráno a oblíbený pornočasopis taky nemůže nahradit lidské teplo) stalo se, že jsem si pořídil jednu samici kura lidského jako partnerku (v odporné literatuře také označovaná jako tzv. žena) k živobytí, jakož i k povyražení.

Jako přidanou hodnotu jsem získal v rámci reklamní akce i jedno nedospělé kuře zcela zdarma. Nynčko je to již dospělá samice kura lidského, jen poněkud ještě nesvéprávná /infantilní.

Časem jsem obdržel k Velikonocům od panerai replica mé životní slípky i malé kuře kura lidského, dnes je to dospívající leghornka...

Jak vidno, zasvětil jsem život výzkumu tohoto živočišného druhu, stejně jako Dian Fossey zasvětila život výzkumu horských goril. A při vší úctě k nebožce Dian - myslím, že já to mám těžší...

Pravidelné poznatky z mojí výzkumnické práce budete nacházet v této sekci mých stránek.

 

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.