Nikdo vás tu vítat nebude...

PS VB opět v akci I.

...aneb naštěstí jsou tu ještě lidi, co pomáhají druhým lépěji žít...

Člověk se slzou v oku vzpomíná na doby, kdy spousta obětavých jedinců kromě naší čacké policie (tehdy VB, pro nepamětníky) nezištně a s láskou k pokroku na nás ostatní dohlížela, hlídala, zjišťovala a nezdobu tak potírala. Tito skromní mužové a ženy se do klanu bojovníků za pravdu a pořádek sdružili pod zkratkou PS VB. Skoro se po Převratu v roce 1989 zdálo, že podobný altruismus z naší společnosti vysublimoval, ale - sémě lidské prozíravosti, moudrosti a lásky k bližním vyklíčilo a dnes již tak člověk může mnoho podobných statečných hrdinů opět potkávati a víru v lepší zítřky tak čerpati...

Naposledy onehdy dobrovolný podobný dohlížitel z lidu zkřížil panu hruucoonovi jeho cestu, když tento venčil své psy nedaleko obydlí svého. Nutno předem pro škarohlídy a nactiutrhače prasopsů podotknouti, že prasopsové pana hruucoona jsou jím lehce pocvičeni a pamlsky upláceni (dá-li se tak ovšem mluvit u pažraffce buldočího) by při venčení svá hovna odkládali, jsa zalezlí v křoví, kterých se naštěstí v parcích v okolí našem ráčí nemálo vyskytovati - pak se o hovno postará příroda a to rychle. O hovno se pak může zamazati leda bezdomovec, paparazzi, nebo úředník finančního úřadu. Pokud přesto některý ze psů vysrati se ráčí na chodník, či nedaleko něho, pan hruucoon nemešká, dojde si k některému ze stojanů s papírovým pytlíkem a lopatičkou a - koná úklid hovnivý. Jak a kde serou psové při svých častých pobytech na latifundiích pana hruucoona, do toho nikomu nic není...leč odtud také pochází poznání hruucoonovo, jak rychle Matka Země s hovnem si poradí, že.

Inu, zpět k události, která srdce pana hruucoona výše zmíněnou radostí z výskytu nesmlouvavě-altruistických dohližitelů na pořádek náš vezdejší naplnila... orologi replica

Po příchodu do parku přidřepl nebohý buldok Benito ihned do posedu sravého a vyklopil ze sebe pořádnou dávku řídkých hoven do bělostného sněhu - asi cosi nedobrého pojedl, jak jest jeho prasozvykem. Ohlédl jsem se, co činí druhý prasopes boxer Buddy, když tu se parkem řev hovadsky přestrašlivý rozlehl...

Pan hruucoon tedy se zájmem pohlédl směrem hluku onoho a spatřil postavu do jazzu samce druhu Homo Sapiens, která otvírala hubu svou a burácení akustické tak směrem k panu hruuconovi vysílati ráčila. Po seznání, že živočich onen se snaží komunikovat právě s panem hruucoonem tento úsměv široký vyslati na ksicht svůj ráčil (autotrenink; kdy se na blbce pan hruucoon po vyslovení mantry BápeŽ i usmívati místo rozbití držky dovede) a počal tedy v níže připojené konverzaci a testu, zda před ním stojí skutečný PS VB.

PS VB : "To snad doprdele po tom psovi kurva uklidíte, ne? PANE" (pes ještě ani nedosral)

pan hruucoon (phr) : "To mluvíte na mě, PANE ? Dobrý den a co si přejete" (buldok již dosral a se zájmem se díval na toho podivného tvora)

PS VB : "Já když venčím svýho psa, tak si vždycky hovna uklidím...PANE"

(phr) : "Tak to vám gratuluji, PANE. Ale proč mi to říkáte" (simuluji nechápavýho špína PÁNA)

PS VB : "Stojan s pytlíky je doprdele tamhle.." (asi 50m od nás) "... tak to kurva hned ukliďte, PANE"

(phr) : "Díky za info, kde je stojan s pytlíky to vím..." (připravuji si záludnou testovací otázku) "...ale jak mám uklidit tekutý výkal, PANE ??"

PS VB : "Sem to kurva věděl, žijem tady jako prasata, tady je celej park posranej a všichni na to serou, každej si pořídí velkýho psa, to je k posrání PANE" (je to ON!!! - ryzí altruistický a čacký rytíř - dohližitel)

(phr) : "To mi jest líto, že žijete jako prase, leč milodary nedávám. Park vskutku posrán je, PANE"

PS VB : "Tak doprdele ulidíte to ?"

(phr) : "No samozřejmě, že áno, PANE"  replique Rolex

PS VB : "Tak na to si počkám" (sveřepý výraz a lesk v očích jak Alenka v říši LSD)

(phr) : "Kdo si počká, ten se dočká. Pohlídáte mi tu tedy to hovno? Leč hned se ani pes nevysere, že. Takže až dokvačím pro pytlíky a tyto tam budou, při návratu ono hovno uklidím, čestný pionýrský, PANE" (otáčím se jdu pryč směrem ke křoví, odtahujíc boxera, který jeví známky podráždění - holt neumí mantru BápeŽ)

PS VB : "Si dojdu pro rukavici rozmáznu ti to hovno vo bundu!" (otáčím se, ale vidím pouze záda onoho rytíře mravopočestnosti a hygieny parkové)

Jediným zklamáním tedy bylo, že mi PS VB hovno Benitovo nepohlídal. Při návratu jsem již částečně zmrzlé exkrementy uložil do pytlíku a v koš je odhodil - PS VB tedy se satisfakce však ke škodě své nedočkal. Jsem však šťasten, že podobná entita se po čtvrti naší plíží - bude-li pilný, hoven v parku ubude !

VIVAT RUPRECHT !!!

Komentáře

[1] SPECZ 05.01.2011 [22:25]
Mno, hoven možná ubyde, ale minimálně jedno v parku zůstane. Hádejte který. (nápověda- má dvě nohy)
[2] Hruucoon Lex 06.01.2011 [10:36]
Reakce na[1]: ...že by ??? :-)
[3] doom 10.01.2011 [12:27]
když uvážím, jakým velkolepým stylem je po odtátí sněhu posrané naše maloměsto, souhlasím s polychcajtem - pejskaři by po sobě hovna uklízet měli, když už si ty stroje na hovna pořídili.
[4] Hruucoon Lex 28.02.2011 [16:18]
Reakce na[3]: To je fakt doom...ten článek není o hovnech na trávníku a zda uklízím či ne (byť to tam píšu)...a pes není stroj na hovno, ale to je taky ztráta času a doom to někomu omezenýmu vysvětlovat...
Komentovat tento článek