Nikdo vás tu vítat nebude...

A pak že bijeme o Velikonocích jenom ženský...

...aneb Velikonoce odteď už jenom multikulturálně, more a nikdy jinak...

Vrátil jsem se v pondělí večer z Velikonoc trávených v poklidné středočeské vsi a časné ráno úterní začal jako správnej úchylák v posteli s i-Junge Fronte Heute (iJFH), kteráž mi v titulku sdělila, že Na Kladensku se porvali koledníci, tři musely odvézt sanitky. Vzhledem k tomu, že naše víska, kam se bohdá jednoho dne přestěhuju je taky na Kladensku, jal jsem se dychtivě čísti ono zpravodajské veledílo a zjistil, že se bitva mezi koledníky odehrála nedaleko od naší prdele - tedy ve Šlapanicích, kdež se dle iJHF měli při oslavě úspěšné koledy "opilí koledníci dostat do roztržky se sousedem a posléze dalšími místními občany..."

Protože z Kladna pocházím vím, že uvedená obec stejně jako některé další obce a čtvrtě mého rodného Uhlákova jsou obývány druhem cikánů* z kmene OČRPZI* - multikulti* lidmi zhusta označovaní rasistickým slovem ROM* 

Vzhledem k tomu, že iJFH věřím asi jako Paroupkovi s Thopolánkem dohromady, začal jsem tedy sháněti další informace o tomto masakru a brzy jsem díky článku na deník.cz zjistil, že se neporvali koledníci - ti totiž seděli v domě, veselili se z vejslužky a tu jim začal kdosi tlouci na okno, až toto rozbil. Když se šli podívat, kterýpak běs to ničí majetek jednoho z nich, jakýsi ROM okno rozbivší se s nimi utkal a v rámci pravidel fair-play v populaci ROMů běžných si na ně pozval kamarády, jako pan Kotrč na hajnýho Robátka. Tito by koledníky ubili, leč kdosi zavolal PACHOS* a sanitky a vše skončilo bez mordu. 

Můj oblíbený server OČRPZI (kde se zrovna podivují, jak je "mhóžny žé de do lochu" občan ČR co je zrovna v podmínce za útok na veřejného činitele a hodil do davu lidí - co mu nejsou sympatičtí - skleněnej půllitr co někoho zranil a kovovou hool, co naštěstí nikoho nezranila) na fausse golden goose to zatím nic - třeba očitá svědectví, jak upracovaný občan z jejich kmene OČRPZI přišel ve svátek domů z práce a chtěl se učit s dětmi na úterý, v čemž mu bránila bujará pitka místních edelweissneonacistů, kteří ho - když je civilizovaně na zlořádstvo upozornil - napadli v přesile třech proti dvaceti, zaslouženě dostali po držce a měli by být odsouzeni na doživotí za rasýzmuz...

Nevím, na místě jsem nebyl, ale vzhledem k tomu, že jsem na tom stejně jako novinářská božstva z iJHF si dovolím při znalosti poměrů tak trochu fabulovat :

Tři občané koledníci se dostali bůhvíproč do nějakýho sporu golden goose imitacion s jedním místním cikánem / několika cikány. Raději se sebrali a šli si dopít rozpitý Velikonoce k jednomu z nich. Jeden cikán po umocnění odvahy jim to šel spočítat a vymlátil jim okno. Majitel okna vystartoval a šel to rozbíječi oken vysvětlit a nedbaje na slova Mahátmy mu jednu střihnul, popřípadě ho urazil nějakým ošklivým fujky replicas tag heuer nemultikulturálním výrokem. Za chvíli již tlupa místních cikánů s latěmi, trubkami, kyji a pěstními klíny v ruce replicas relojes de lujo multikulturálně obohacovala tři občany z domu s rozbitým oknem. Někdo zavolal PACHOS a ti zabránili totálnímu multikulturálnímu obohacení tří koledníků, tito byli pak ošetřeni na úrazovce ve Slaným. Vzhledem k tomu, že u zbitých se nejednalo o ROMy, ani jinou minoritu, šlo dle iJFH o pouhou bitku koledníků a Kocáb, Tomio Okamura a další ochránci lidských práv nemusí pálit benzín a  mohou šetřit kyslík planety při mletí mudrlantstev do kamer Božstev Pravdy z Kafčích hor a ostatních TýVý Mudrlantů - ti jsou  ostatně zaměstnáni nynčko tím, že nějaký ROM našel další zápalnou láhev na chodbě svého čisťoučkého domu, ó hrůzo, další neonacističtí žháři...takže končím, musím se kouknout v bordelu ve stodole, esli tam nemám nějakou láhev zápalnou od českých fašistů...

VIVAT RUPRECHT !!! vertrauenswürdige replica uhren

* viz Oficiální vysvětlivky k materiálům HRANVYPRD

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.