Nikdo vás tu vítat nebude...

Bajky ovčí babičky II.

...aneb kdo se o politice zmíní, toho sežere a vysere...

Chilli :

 

Sice replica watches jsem doufal, že jsem se o svoloči vyjádřil jasně a pevně věřil, že mě nikdo nebude atakovat předvolebníma častuškama o záchraně Kocourkova z područí zavilých krutobolševiků/krutoimperijálystů ... jednak mi čím dál víc 99,9% Kocourkovanů - dle aktuálního zcela závislýho průzkumu HRANVYPRD z 85% složených z líných a závistivých lhářů, zlodějů a imbecilů - visí u prdele, druhak co si tahle chátra zvolí, je její problém, treťjak v bolševickým impéryju žijeme od narození, akorát se mění kulisy světlých zítřků ... a čtvrťák jsem chabrus na hlavičku.

Nicméně - zmýlil jsem se. Protože se OPRAVDU nechci věnovati zhovadilým debatám, esli Losnu, nebo Mažňáka - a zároveň chci vyvrátiti zlé pomluvy o mé aroganci a asociálnosti - doporučuji každému hloubavému psychologovi/poblitologovi - amatérovi, aby si upřímně vyplnil tenhle test a při hodnocení výsledků (který si nechá pro sebe) shody si pak upravil svůj žebříček podle toho, kdo už v minulosti mohl svoje sliby splnit a nesplnil je, ergo už LHAL. Třeba, že áno...

Abych zamezil obzvláště zatvrzelým agitátorům a doomsayerům v poslední možnosti, jak se pokusit k mé nelibosti navázat se mnou poblitologicko-sémantickou pseudodiskusi (končící beztak řevem, sprostými nadávkami a vzájemně nepěkným chováním) sděluji, že se Svobodnýma jsem se shodl nejvíc / neshodl pak toliko v omezení pravomocí prznidenta a v církevních restitucích...koho budu volit si nechávám pro sebe, nikomu do toho nic není.

Takže teď už, moji milí mudrcové, všechno o mém odporném tlustém individuu ad volby víte a můžeme se věnovat kodásání třeba o psech, cestách a teorii  "O vztahu počtu penetrací ženské vulvy penetrátorovým pinďourem vzhledem ku vyspělosti penetrujícího penerátora" (kol. copyright: prof.penetralogie Paletz,UFOSc.  & doc.UFODr. Llodyha,UFOSc. & UFODr. hruucoon, zapisovatel) ...o politice se nebavím/nehádám a tvrdej nepiju.

VIVAT RUPRECHT !!!replica watches uk

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.