Nikdo vás tu vítat nebude...

Uzavření dlouhodobého výzkumu hruucoonova

...aneb o nemožnosti dlouhodobě spokojeného soužití mužů s Kurem lidským...

...čili je to stejně na p*ču - kdo mi vypere fusekle ???...

Letos v dubnu to bude již dvacet let, co pan hruucoon začal s vědeckým bádáním na poli rekognoskace a popisu duševních funkcí tvora jménem Kur lidský (Gallus humanus, hruucoon 1993), v kterého se promění dovršením cca 16 let věku prakticky každá samička* a homosexuální samečci druhu Homo sapiens (Linnaeus, 1758)  

Vzhledem k nashromáždění dostatečného množství materiálu v oblasti samiček (homosexuální samečci nebyli vzhledem k neochotě pana hruucoona často zvracet předmětem průzkumu) budiž ustanoveny tato naučení pro ostatní výzkumníky ve stejné oblasti, kteří se s tím hodlají dál zabývat - např. vstupem do oficiální fáze výzkumu tzv. manželství - pan hruucoon bude raději zkoumat mnohem inteligentnější lidem se vyhýbající tvory, třeba sviňuchy...nuže k naučením :

1) Máš-li dceru, užij si jí, dokud je člověk. Pozdě Bycha honit, když nově transformovaný Kur společně s matkou - nosnicí - honí Tebe...

2) I z nejkrásnějšího a zdánlivě inteligentního Kura lidského (zcela mylná úvaha "já mám ale štěstí") se nejpozději po zoficiálnění výzkumu/dlouhodobém spolukurnění stane zcela typický Kur lidský, tvor z jiné mentální dimenze. To vše pouze pokud je Kur lidský  uhren replica vzácně nadán inteligencí, také může dojít k transformaci ysl väska kopia v Tura a to jde všechna sranda stranou, tento tvor umí být ničivější než Ebola, zmr. Kalousek a Krimi zprávy TV Príma dohromady...

3) Kur lidský neví NIKDY CO CHCE; s o to větším zápalem se celý život honí za hypotetickým fantomem TOHO CO PŘECE CHCE. Touto neochvějnou snahou, přesvědčením ŽE MÁ VŽDY PRAVDU A VÍ CO CHCE a dalšími doprovodnými jevy způsobuje Kur lidský výzkumníkům žaludeční vředy (Kur tu není aby vařil) a infarkty (Kur tu není, aby se po snášce s někým pářil) 

4) S odkazem na bod 3) platí, cosplay anime že porozumnění Kuru lidskému jest chimérou a čím dřív se za ní výzkumník přestane honit a počíná se věnovat třeba porozumnění sviňuchám, tím lépěji pro něj.

Závěr : Jakýkoliv výzkum Kura lidského je kravina, tento orologi replica cinesi parazitický tvor se snaží samečky Homo sapiens pouze zotročit a použít v souladu s bodem 3) ke splnění toho, co chce.

Inu tak.

VIVAT RUPRECHT !!! 

*Malý počet samiček Homo sapiens se mění v tzv. Tura lidského (Bos humanus, hruucoon 1993) - ale o tom stručně v bodu 2) a podrobně až někdy jindy...

 

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.