Nikdo vás tu vítat nebude...

Prdelní nukleární kanón

...aneb kterak naprdět profesionálním sprchovačům prdelí...

Pan hruucoon jest termonukleární hovado, zejména v oblasti velerozežranosti, která dosahuje vskutku pangalaktických rozměrů. Když ho to popadne - což jest vidět na rozměrech jeho břišní oblasti - zlikviduje během několika nanosekund humanitární potravinovou pomoc pro Haiti, Somálsko a brněnské štatl.

Tak to je a nezbývá než se s touto skutečností smířiti. Tedy panu hruucoonovi a také lidem, na které usedne, popřípadě jim šlápne na nohu - čímž se tito kvílící nešťastníci mohou stát exponátem do herbáře, popřípadě ušetří za nákup ploutví v létě cestou k mořským radovánkám na smradlavých tuniských plážích.

Nicméně, včera díky této nepěkné vlastnosti výše jmenovaného pana žrouta došlo k utrálnímu objevu, který obrací alespoň v oblasti sprchování střev a prdelí dějiny naruby a z majitelů těchto řitních sprchovačů učiní žebrotu, která pak počne s výplachy hlav, kde jest ovšem silná konkurence...

Pan hruucoon v práci pojedl šílenou krmi sestávající z italského těsta, masa, hub a smetanové omáčky. Po příchodu domů pak sežral nevýznamné dvě porce kuřete na paprice a jal se relaksovat. Po nějaké době se však ozvaly jeho hladem týrané útroby a tak se jal přemýšleti, co by do nich ještě nacpal. Zvolil dva pomenší hrozny vína rozměrů medicinbalu, načež popadl prasopsy a jal se je venčit. Jak je očividné, vytrávilo mu na čerstvém vzduchu při bruslení na magistrátem opečovávaných ledovcích, vznikajících v rámci globálního oteplování.

Čili přemýšlel, jsa uznávaným dietologem a odborníkem na potravu,co menšího na zub by si na cestu do pelechu v panděro přihodil. Konzultoval tuto problematiku s otevřenou lednicí a došlo k volbě - půlitr kozího mléka a pomenší maková bagetka zvící basebalové pálky.

Po spolknutí této svačinky se zanedlouho ozvalo z břuchu páně hruucoona zachrčení, zaskučení a po pětadvaceti sekundách po úprku na záchod (rychlost lze srovnat s rychlostí klientů ochutnávaček cosplay kostüme v hypermárketu) se prdel pana hruucoona proměnila v běsnící vulkán Krakatoa.

Tento vulkán nepřestal běsnit, dokud v kaldeře střevní byly nějaké zbytky hovnomagmatu. Po konci kanonády až do ranních hodin pokračovaly výrony horkých plynů, naštěstí nedošlo k závěrečné pyroklastické explozi, která by zlikvidovala postel páně hruucoona.

Stačí tedy již závěrem zájemcům o drahé čištění prdelí podat stručný návod k vyvolání spontánní prdelní samosprchy, dokonce bez bez nutnosti zasunovat do prdele hadičky :

1) Hodinu před startem prdelní samosprchy pozřít ekvivalent středně velké cisterny smetany

2) Půl hodiny před  startem přepadnout vinaře a sníst tolik hroznů, až se vám bude dělat blbě.

3) Chvíli před erupcí vypít alespoň půl litru ledového kozího mléka - nejlépe po zaujmutí strategické pozice sedícího sráče.

Endžoj et VIVAT RUPRECHT !!!

Komentáře

[1] SPECZ 06.01.2011 [13:45] <specz(zavinac)seznam.cz>
Znám jednodušší recept: buřty a kyselý mlíko. Vhodný i jako podpůrný prostředek pro sprintery ve výcviku.
[2] hruucoon 07.01.2011 [16:46]
Když já kyselý mlíko nerad :-)
[3] generic 03.03.2017 [10:42] <smithk95(zavinac)gmail.com> www
Incorrect PIN link , Price Prices Number (PIN) and forward that number to NYSDOH for processing.
[4] cheap 24.03.2017 [16:17] <smithd697(zavinac)gmail.com> www
Buy link , vs Viagra and Levitra can occur naturally as one that works well for men.
Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.