Nikdo vás tu vítat nebude...

Von ten Ragnarök 2012 bude, pani Millerová...

...aneb mírotvůrce Kocáb coby Loki už připravuje Naglfar k vyplutí.

To se dnešního dne pan hruucoon ponořil na chvíli do četby Junge Fronte iHeute a dočetl se tam po delší době cosi o ostýchavém opařeném montérovi multikulti ráje utlačovaných a ponižovaných, titánovi ducha a skladateli skladatelů. Pan hruucoon s notně povislou čelistí a posléze slinou na bradě četl o tom, jak Snaživec kroutí hlavou nad tím, že celých 35!!! krasoduchů podpořilo jeho kandidaturu na Nobelovu cenu míru.

Těchto 35 osvícených chce vidět Snaživce po boku takových veličin,replica watches jako jsou kvakeři, UNHCR, UNICEF, Modrý přilby, Arafat, Mandela, Kofi Onan, Teplý Al, Pičaurýho oteplené sdružení plnění jeho kapes a nějakej Baráka co to tu Změní. Skvadru géniů sice narušujou lidi jako Matka Tereza,Su Ťij, Lékaři bez hranic a další nemíroví deprivanti, kteří se tam dostali bůhví proč a bůhví jak (chybí jim doporučení třiceti pěti) - ale i tak je to společnost podle hlavou kroutícího, skromného Kocába....no ňy?

A proč? Protože je to správné - kromě toho, že je to hybatel českých moderních dějin a OČRPZI teskně postrádaný hodný strýček menšin - pro jeho roli "...v upozorňování na tragickou situaci obyvatel severního Kavkazu a zacházení s uprchlíky z této oblasti v zemích Evropské unie..."

Pan hruucoon dlouho přemýšlel, co by k tomu jako řekl a na nic nepřišel. Poprvý v životě; prostě bez komentáře. Čímž se ergo potvrzuje, že Mayové měli pravdu a Ragnarök bude, vy kucí pitomí. Tak si to užijte a buďte připravení, až bůh Heimdall zatroubí a ohlásí Ragnarök.

Hlavně aby to nebyl černej Heimdall z multikulti Walhally...ve který sedí korejskej a černej viking, který tam v maringotce asi z bitvy před sociálkou v Chomutově přivezly pestře oděný Valkýry z Radžastánu. 

Z podobně úchylný vidění světa se ta cena až na vyjímky v poslední době dává...

VIVAT RUPRECHT !!!

 

Komentáře

[1] RubensBahr 09.02.2011 [18:10]
Myslím, že Matku Terezu lze směle zařadit do kategorie obskurních laureátů typu Arafata, nebo Ala Gorea. Tahle Albánská píča s úchylkou na lidské utrpení byla možná druhým největším nepřítelem indie hned po pákistánu. Doporučuju přečíst knížku "Missionary Position" od Christophera Hitchense.
[2] Hruucoon Lex 10.03.2011 [14:51]
Reakce na[1]: Díky za info...knížka (pdf) pana Hitchense sehnána, přelouskána se slovníkem, mentálně natrávena a vstřebána, promyšlena (sic!)...a konstatováno budiž, že tu paní bych dneska k těm druhým skutečně v mém slintu nezařadil...jenom nevím, jestli k těm prvním - ti dělají/dělali všechno vědomě a oblbovali lidi...ona měla spíš o kolečko víc a zřejmě IMHO byla dost pomatená (hlavně ad lidský utrpení, který odmítám)...ale můžu se mýlit... Ještě jednou díky, přestal jsem už i používat svý oblíbený "...nejsem Matka Tereza..." h.
Komentovat tento článek