Nikdo vás tu vítat nebude...

Von ten Ragnarök 2012 bude, pani Millerová...

...aneb mírotvůrce Kocáb coby Loki už připravuje Naglfar k vyplutí.

To se dnešního dne pan hruucoon ponořil na chvíli do četby Junge Fronte iHeute a dočetl se tam po delší době cosi o ostýchavém opařeném montérovi multikulti ráje utlačovaných a ponižovaných, titánovi ducha a skladateli skladatelů. Pan hruucoon s notně povislou čelistí a posléze slinou na bradě četl o tom, jak Snaživec kroutí hlavou nad tím, že celých 35!!! krasoduchů podpořilo jeho kandidaturu na Nobelovu cenu míru.

Těchto 35 osvícených chce vidět Snaživce po boku takových veličin, jako jsou kvakeři, UNHCR, UNICEF, Modrý přilby, Arafat, Mandela, Kofi Onan, Teplý Al, Pičaurýho oteplené sdružení plnění jeho kapes a nějakej Baráka co to tu Změní. Skvadru géniů sice narušujou lidi jako Matka Tereza,Su Ťij, Lékaři bez hranic a další nemíroví deprivanti, kteří se tam dostali bůhví proč a bůhví jak (chybí jim doporučení třiceti pěti) - ale i tak je to společnost podle hlavou kroutícího, skromného Kocába....no ňy?

A proč? Protože je to správné - kromě toho, že je to hybatel českých moderních dějin a OČRPZI teskně postrádaný hodný strýček menšin - pro jeho roli "...v upozorňování replicas rolex na patek philippe replica tragickou situaci obyvatel severního Kavkazu a zacházení s uprchlíky z této oblasti v zemích Evropské unie..."

Pan hruucoon dlouho přemýšlel, co by k tomu jako řekl a na nic nepřišel. Poprvý v životě; prostě bez komentáře. Čímž se ergo potvrzuje, že Mayové měli pravdu a Ragnarök bude, vy kucí pitomí. Tak si to užijte a buďte připravení, až bůh Heimdall zatroubí a ohlásí Ragnarök.

Hlavně aby to nebyl černej Heimdall z multikulti Walhally...ve který sedí korejskej a černej viking, který tam v maringotce asi z bitvy před sociálkou v Chomutově přivezly pestře oděný Valkýry z Radžastánu. 

Z podobně úchylný vidění světa se ta cena až na vyjímky v poslední době dává...

VIVAT RUPRECHT !!!replica omega

 

Komentáře

[1] RubensBahr 09.02.2011 [18:10]
Myslím, že Matku Terezu lze směle zařadit do kategorie obskurních laureátů typu Arafata, nebo Ala Gorea. Tahle Albánská píča s úchylkou na lidské utrpení byla možná druhým největším nepřítelem indie hned po pákistánu. Doporučuju přečíst knížku "Missionary Position" od Christophera Hitchense.
[2] Hruucoon Lex 10.03.2011 [14:51]
Reakce na[1]: Díky za info...knížka (pdf) pana Hitchense sehnána, přelouskána se slovníkem, mentálně natrávena a vstřebána, promyšlena (sic!)...a konstatováno budiž, že tu paní bych dneska k těm druhým skutečně v mém slintu nezařadil...jenom nevím, jestli k těm prvním - ti dělají/dělali všechno vědomě a oblbovali lidi...ona měla spíš o kolečko víc a zřejmě IMHO byla dost pomatená (hlavně ad lidský utrpení, který odmítám)...ale můžu se mýlit... Ještě jednou díky, přestal jsem už i používat svý oblíbený "...nejsem Matka Tereza..." h.
Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.