Nikdo vás tu vítat nebude...

Vševědoucí Kur lidský II.

Dalším poznatkem, který HRANVYPRD uložila do své databáze poznatků o Kuru lidském jest převratný doklad o schopnosti předvídat budoucnost...asi si půjdu vsadit tuhletu Športku, nebo co.

To takhle seděl krátce po Novém roku pan hruucoon a meditoval o rybách, vesmíru a vůbec. Důvodem mediace bylo přežrání a uspokojení sebou samým, neb se dokázal v rámci oslav příchodu posledního roku před koncem světa neožrat jako ten dobytek (což jest jinak jeho běžným příspěvkem do studnice moudrosti lidstva)

Z tohoto  stavu takřka vesmírné blaženosti ho vyrušil požadavek jeho třičtvrtěpolovičky, aby si uklidil "ten bordel na stole"...následovala určitá v manželství běžná výměna názorů, jež byla ukončena nadávkou ze zobáku Kura lidského o ožralosti pana hruucoona. replique Rolex

Pan hruucoon sice stále nenásledoval abstinentského vzoru jeho Svatosti převora von Khalouseq, nicméně v tuto chvíli seznámil jako ryzí oportunista svou drahou choť se svým nyní a o svátcích v podstatě stálým stavem střízlivosti.

Myslel tak, že slavně zvítězil v další bitvě předem prohrané války jménem "manželský vztah" - ale nebylo tomu tak.

Kur lidský domácí ho totiž totálně uzemnil geniální replikou "...já Ti nenadávám za to, že seš vožralej teď; ale za to, že se v budoucnosti stejně zase vožereš ..."

Po shledání, že se tato věštba rovná jistotě odešel poražený pan hruucoon uklidit ten bordel na stole.

 

VIVAT RUPRECHT !!!

Komentáře

Komentovat tento článek