Nikdo vás tu vítat nebude...

Neohroženej náckobijec, spása světa Gazdík

...aneb kterak bylo odhaleno nejstrašlivější nacistospiknutí v zemi Čehůnské

Bylo nebylo, existovala země, naše pěkná, středisková. V zemi té nejstrašlivější kryptonacisté se uhnízdili a o mír a klid v tomto ráji napohled usilovali převelice. Do přírody chodili, tuto chránili a o návratu hajzla s patkou a knírkem dozajista snili. A již byli svému snu velmi blízko, blizoučko...z temných mlh prosvícených odlesky run a zarámovány v dubových věncích se již siluety černých rytířů SS za pomoci edelweiss magie zjevovati počínaly...

Když tu se jako sv. Jiří nad drakem spása světa - takto úhlavní lovec kryptofašistů, Jeho Osvícenost Gazdík, komtur řádu neohrožených Symbolbijců - onen neohrožený rek zjevil, na zlořády spiklenců přírodopisných popatřiti ráčil a z přítmí nacistického na světlo lžiDnes jasné vytáhnouti se jal...za pomoci dalšího bohabojného ministranta pravdy a neohroženého předního experta na totok egztrémizmuz Mazela...

Postupem doby jsem, celý zpocený, počal usuzovati - po přečtení jejich mouder - že i já jsem strašným fašistou!!! S hrknutí jak v paroprasetím phupqu jsem si uvědomil, že i já jsem mnohaletým členem kryptofašistické organizace...

Co teď??

Čekat, až mě Gazdík s Mazelem chytí, jako známého fašistu ve rolex repliky virtuálním prostoru jako ony strašné spiklence neonacistické jedny, přírodopisce mladé, ostouzeti budou a posléze k zaslouženému trestu odsoudí ?? 

Ne, jsem samuraj a hatamoto, takže se do převýchovného tábora mudrců výše, jakož i níže uvedených hlásím - navrhuji jako první galejnickou povinnost plošnou celoevropskou defoliaci všech míst, kde se rostlina ona zlořečená esesácká jedna ošklivá - Protěž alpská (Leontopodium alpinum) - drze vyskytovati ráčí a našemu světu protinacistického neohroženého čmuchala Gazdíka a velegurua Mazela tak potměšile posmívati chce i nadále.

Jako další jsem si již podal přihlášku do klubu tichých našeptavačů pánů Gazdíka a Mazela. Zjistil jsem totiž, že spiknutí uctívačů esesácký peklobyliny je obrovských rozměrů; větší dokonce než mozek předsedy Pánů z oranžový růže a že tak oba neohrožení SSbijci budou nuceni zbytek svých, doufejme dlouhých životů, ve svatém boji proti protěži ku prospěchu denacifikované společnosti stráviti !!!

První ochutnávka mých čmuchalských zjištění svědčí o obrovské síti zakuklených nacistů, jejich přisluhovačů a konfidentů - jak u nás, tak i v Jevropejskej Uhnyji :

Čeští kryptonacisté kamuflovaní za skauty

Chrám černých rytířů SS maskovanej za pension

Rozsévači nacistickýho semene

Zasažen byl i veřejnoprávní rozhlas, a kurva !!! 

Klub přátel nacistické květiny (to vzadu je asi dub!!!)

Obchod prodávající odznaky, které ohrožují galaktickej mír

Fašistická bylina chce vaše prachy, šokující !!!

Edelweiss Luftwaffe - aneb co nám to lídá nad hlavami...

Rakouští zakuklení neonacisté* míří na naše slovanské ženy !!! 

Italští zakulení neonacisté* a jejich sídlo

faux sacs

...a takto bychom mohli pokračovat hodiny a hodiny. Přeji tedy statečným expertům Gazdíkovi a Mazelovi mnoho sil v boji proti běsnění neonacistických zrůd a odcházím nakoupit litry travexu, abych od oblevy mohl všude v horstvech tvrdě udeřit proti zlovolné esesácké pekelné bylině...

*dle výkladu výše uvedených velemudrců antineonacismu 

VIVAT RUPRECHT !!! 

 

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.