Nikdo vás tu vítat nebude...

O Horách

Na tomhle místě mýho poťapanýho webu se dozvíte, kterak jsem se po horách plaziti různě ráčil, zda jsem se už konečně zabil, či ne a vůbec samý vychloubačný řeči nejblbějšího tlustoprda, co kdy chodil po horách.

Takže opět čtete toliko na svoje nebezpečí a až vám z mých keců rupne v bedně, tak je to jen a pouze váš problém, já vás varoval...

Taky se může stát, že budete obšťastněni deadpool costume z mojí čisté ješitnosti, nabubřelosti a touhy po slávě nějakou tou radou, či přímo nedejbože zkušeností.

Tady je nutno konstatovat, že jsem zatím všechny svoje eskapády v horách přežil pouze shodou okolností a za mocné ochrany severských božstev.

Navíc, co vyhovuje mně, rozhodně nemusí vyhovovat někomu normálnímu, že áno.

Takže poučí-li se například někdo na mých stránkách a pak mu aplikací mých duševních zvratků omrzne prdel, nebo se rovnou bolestivě zabije, tak za mnou ať s brekotem nechodí.

Je to jeho blbost, že se řídil radama takovýho hňupa jako jsem já a patří mu to...

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.