Nikdo vás tu vítat nebude...

Psiska aneb O prasopsech

Jako si nelze představit život bez uspokojivýho kakání, tak si v mým případě dost těžko lze představit život bez psů, respektive bez prasopsů.

Jest to tak, že jsem psím rasistou a i když si jinýho psa pohladím, ba vlídného slova promluvím, tak doma snesu jenom sražený držky, konkrétně anglickýho buldoka a německýho boxera.

V současný době jsem hrdej na to, že mě mým životem provází buldok Benito a boxer Buddy.

Jsou dost často jedinou pojistkou, abych definitivně nezmagořil z kurníku. Dost často jsou jediným důvodem, že už jsem zmagořil, to když vyvádějí ty svý alotria.

Takže tady se čas od času dozvíte nějaký ty pindy o dvou mých čoklech a taky vzpomínky na jednoho lumpa chlupatýho, kterej už odešel ochcávat kandelábry do psího nebe a kterej mi nikdy nepřestane chybět - boxer Brid...

Komentáře

[1] Jaromir Topic 21.04.2010 [13:37] <jaromirtopic(zavinac)cogeco.ca>
Dobry den, dneska jsem potkal Benita v Praze 10, jsem z nej unesenej, je to krasavec!!!!! J. Topic
[2] Hruucoon Lex 23.04.2010 [17:00]
Reakce na[1]: Díky za chválu, ten zmetek mě nechtěl včera pustit do postele :-)
Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.