Nikdo vás tu vítat nebude...

Cesty aneb I do prdele vede cesta

Kromě kurníku, hor, prasopsů, seksu, žraní, chlastání piva a blití pseudorozumů mě baví i cestovat po matičce Zemi.

A když už ty stránky vznikly, tak moje cestopisy, popisující samozřejmě MOJE toulky po zeměguli, jakož i mé udatenství, neohroženost a pozoruhodnou moudrost při styku s domorodci v té či oné zemi, tu nemohou chybět.

A stejně jako v případě sekce Hory - objeví se tu i moje zkušenosti návodné.

Pokud budete opakovat něco z toho, co si budete vykládat repliche borse jako radu a třeba v Moskvě vás sežere hladovej bezdomovec vězte, že si za to můžete sami a u mě nebrečte.

To že s oblibou drandím na cestách sám s batohem mezi nekompatibilními lidmi a nic vážnějšího se mi zatím nestalo ani s partou ožralých libyjců v baru někde v písečným bordelu neznamená, že vás si nedají k obědu.

Třeba.

 

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.